Třídní tabule - 8. třída

20.09.2021 16:59 - Ing. Jan Kubů
Fyzika

Dnes jsme si zopakovali problematiku rychlosti - výpočet průměrné rychlosti, dráhy, času a jednotky rychlosti. Nepřítomní si doplní zápis od spolužáků, případně si výpočet rychlosti najdou na internetu.

V hodině jste psali test z převodů jednotek (zadání je v přiloženém souboru). Kdo ví, že toto stále neovládá, tak se již doučí samostatně. Příští hodinu něco podobného znovu.

Do příští hodiny vyřešte do sešitu dvě slovní úlohy uvedené v přiloženém souboru.

29.08.2021 15:45 - Mgr. Lenka Martínková
Milí osmáci,
doufám, že jste si užili prázdniny. Brzy nám začne nový školní rok, ve kterém zažijete zase plno zážitků a dozvíte se zajímavé věci. Těším se na Vás ve středu 1. 9. v 8:00 hod před školou.
Mgr. Lenka Martínková, třídní učitelka