Třídní tabule - 6. třída

18.10.2018 09:38 - Ing. Jan Kubů
Fyzika - další domácí úkol

Vyrobte doma měřidlo délky tak, aby mělo stupnici v metrech (dm, cm), palcích a stopách. Informace o délkových jednotkách najděte na internetu. Použijte materiály které máte doma (karton, stuha, dřevěná laťka - využijte svoji kreativitu). Přinese každý, zdařilé výtvory = jednička.

Termín: 1. 11. 2018

18.10.2018 09:30 - Ing. Jan Kubů
Fyzžika - dlouhodobý domácí úkol

Pokuste se každý vypěstovat krystal kuchyňské školy. Potřebné pomůcky určitě budete mít doma a postup jsme si vysvětlili ve škole. V dokumentu pod příspěvkem najdete odkazy na internetové stránky s danou problematikou. Pokud by někdo potřeboval poradit, tak zajde za mnou.

Termín: do poloviny prosince

31.08.2018 14:27 - Mgr. Hana Průšová
Milí žáci, prázdniny pomalu končí a blíží se škola. Těším se na nový školní rok, na to, co spolu zažijeme i na naši společnou práci. Sejdeme se v pondělí 3.září v 7:55 před školou. Hezký poslední prázdninový víkend.
Hana Průšová