Seznam přijatých žáků do 1. třídy pro školní rok 2021/2022
Do 1. ročníku můžeme přijmout i další zájemce
04.05.2021
Jak to bude od 10. května?
Informace pro rodiče a žáky
03.05.2021
Pálení čarodějnic
30.dubna PÁLENÍ ČARODĚJNIC
30.04.2021
Informace pro rodiče - testování
MŠ i ZŠ od 26. 4. drobná změna
23.04.2021
Zápis do Mateřské školy
Středa 12.5. 2021 od 13:00 - 16:00
21.04.2021
Testování 9. třída
Test před přijímací zkouškou.
18.04.2021
Jak bude probíhat testování
... neinvazivně, ale povinně ...
09.04.2021
12. dubna mohou do školy nastoupit
žáci 1., 2. a 3. ročníku ZŠ a předškoláci MŠ.
Další čtěte v aktualitě.
07.04.2021
4. ledna pokračujeme ve výuce online
Do školy mohou dále chodit pouze žáci 1. a 2. ročníku
04.01.2021
Vážení rodiče, milé děti,
Ministr školství Vás prosí o dodržování opatření ke zvládnutí pandemie. Čtěte níže.
24.10.2020

13.09.2018 Mgr. Bc. Miroslava Melicharová   Tisk

Středisko volného času je obdoba domu dětí, který ve větších městech nabízí různé kroužky a víkendové aktivity. V našich podmínkách bychom chtěli tuto možnost poskytnout zájemcům přímo zde v Ploskovicích.

Základem budou zájmové kroužky, které pracovaly ve škole i v minulých letech a které naváží na svoji činnost. Letos tak bude pokračovat Hra na zobcovou flétnu, Pěvecký sbor, Fyzikální experimenty, Sportovní kroužek, Taneční kroužek a aerobic, Angličtina pro 1. stupeň, Hra na kytaru, Výtvarný kroužek. Nabídka je pohyblivá, můžeme zareagovat na náměty dětí i rodičů, v současné době se kroužky formují a některé již pracují. Do kroužku se nově mohou přihlásit i děti z MŠ (např. hra na flétnu).

Navázat chceme i na výtvarná odpoledne a víkendové půldenní výlety, které organizovala paní učitelka Bezpalcová a paní asistentka Šormová. Akce budou cca jednou do měsíce a kromě informace, kterou dostanou děti ve škole, se můžete o podrobnostech dočíst i zde v aktualitách.

Abychom vyšli vstříc většímu spektru zájemců, nabídneme aktivity i v pozdějších odpoledních časech a to nejen ve škole, ale je možnost scházet se i na Slovárně.

Nové možnosti a nabídky:
FIE Dospělým i dětem, které nemají výuku FIE přímo ve škole, nabízíme odpolední FIE. (O metodě FIE čtěte zde.)
Hra na djembe: Formou pravidelného kroužku nebo občasného setkávání si můžeme zahrát na bubny djembe (obdobu těchto bubnů máme k dispozici ve škole).
Pohybové aktivity: Rádi bychom také podpořili různé pohybové aktivity (cvičení s dětmi, stolní tenis apod.)
Příprava předškoláčků: I po skončení projektu z ESF bude v rámci Střediska volného času platit naše nabídka Přípravy předškoláčků do školy, a to stejnou formou jako dosud - tedy semináře pro rodiče s dětmi.
Pokud máte zájem se aktivit účastnit, kontaktujte nás prosím, abychom mohli jejich témata, časy a místa co nejlépe nastavit.