Projekt Dopravní výchova
Seznamování se situacemi na silnici
05.02.2024
Rozpočet na rok 2024
Schválený rozpočet na rok 2024
05.01.2024
JEZERO MOST
Exkurze na jezero Most
19.09.2023
Nově nás můžete sledovat i na facebooku.
15.05.2023
Učíme Čtením a psaním ke kritickému myšlení
Naše škola byla vybrána do projektu manželů Kellnerových Pomáháme školám k úspěchu
16.09.2021

Učíme Čtením a psaním ke kritickému myšlení
16.09.2021 Mgr. Bc. Miroslava Melicharová   Tisk

Program rozvíjející kritické myšlení nás velmi oslovil tím, že do výuky přináší konkrétní praktické metody, techniky a strategie, které zásadně přispívají k učení každého žáka.
Poté, co celý pedagogický sbor absolvoval intenzivní 8denní kurs, jsme začali tyto metody ve výuce realizovat. Posléze se nám podařilo stát se součástí projektu Pomáháme školám k úspěchu, jenž našim učitelům poskytuje trvalou podporu a vzdělávání a motivuje nás ke smysluplnému učení, které baví nás i děti a rozvíjí jejich kompetence (schopnost porozumět textu, klást otázky, vyvozovat poznatky, argumentovat ad.).
Pokud se vám tento krátký text zdá málo konkrétní, zveme vás k návštěvě školy, kde vás o projektu můžeme nejen informovat, ale ukázat metody i přímo ve výuce.