Vánoce ve školní družině
Ježíšek nezapomněl ani na děti z Ploskovické družiny.
07.01.2021
4. ledna pokračujeme ve výuce online
Do školy mohou dále chodit pouze žáci 1. a 2. ročníku
04.01.2021
Vážení rodiče, milé děti,
Ministr školství Vás prosí o dodržování opatření ke zvládnutí pandemie. Čtěte níže.
24.10.2020

30. 11. 2020 se sejdeme ve škole téměř všichni
23.11.2020 Mgr. Bc. Miroslava Melicharová   Tisk

V distanční výuce zůstanou v tomto týdnu žáci 8. ročníku

Vážení rodiče, milí žáci,
k prvňáčkům a druháčkům, kteří nastoupili do školy již 18. 11. se připojí 30. 11. 2020 všechny ostatní třídy 1. stupně, tedy 3., 4. a 5. a pak žáci 9. ročníku. Všechny tyto třídy budou chodit do školy bez přerušení, každý týden.
Pro ostatní žáky 2. stupně bude platit střídavý systém - jeden týden ve škole, jeden týden na distanční výuce doma.
30. 11. tedy nastoupí do naší školy žáci 6. a 7. ročníku, doma na distanční výuce zůstanou žáci 8. ročníku. V dalším týdnu se třídy vystřídají.

Rozvrh prezenční výuky se mírně pozměnil (aby se nemíchaly skupiny žáků z různých tříd), žáci ho dostanou v pondělí od třídních učitelů.
Rozvrh na pondělí:
3.r. Čj, M, Čj(čtení), Pč, Hv
4.r. Čj, M, Čj (čtení), Pč, Hv
5.r. Čj, M, ČJ (čtení), Aj -- Př/Vl, Hv
6.r. M, Bi, Čj, Z, Vv -- Vv, F
7.r. Bi, Čj, Aj, M, Z -- F, Vv
8.r. zůstává distančně, s rozvrhem již seznámila žáky paní učitelka třídní při online hodině
9.r. Aj, Čj, M, Bi, Vv -- Vv, Hv

Ve škole se budou žáci řídit zavedenými hygienickými opatřeními - zejména nošení roušek po celou dobu přítomnosti ve škole (kromě ŠJ), časté a kvalitní mytí a dezinfikování rukou, dodržování rozestupů.

Žádáme rodiče, aby neposílali do školy žáka, pokud se u něho vyskytují příznaky infekčního onemocnění.
DO ŠKOLY PROSÍM DEJTE DĚTEM 2 ROUŠKY A SÁČEK NA JEJICH ULOŽENÍ.
Pokud čekáte na dítě, které si chcete vyzvednout po obědě, zůstaňte ve vstupním vestibulu školy, nevstupujte na školní chodby.