Poděkování rodičům

30.06.2020 Mgr. Bc. Miroslava Melicharová   Tisk

A KRÁSNÉ PRÁZDNINY DĚTEM

Vážení a milí rodiče,
dnes jsme rozdali dětem vysvědčení a popřáli jsme jim krásné prázdniny. Letos se ale moje přání nemůže týkat jen dětí, protože situace doslova vtáhla do školního dění i Vás - rodiče. Řada z Vás musela kompletní péči o své blízké zajistit ještě i při svých pracovních povinnostech a kromě nákupů, vaření a dalšího a dalšího..... jste se museli stát částečně i učiteli. Velmi si vážíme spolupráce, kterou jste navázali se školou a oceňujeme Vaše úsilí, i když věřím, že se Vám často do počítání, psaní a všeho, čím jsou naplněny školní osnovy, opravdu nechtělo.

RÁDA BYCH TEDY LETOS VYSTAVILA VYSVĚDČENÍ I VÁM, RODIČŮM, A ODSHORA DOLŮ JSOU NA NĚM SAMÉ JEDNIČKY :)
Za práci s výpočetní technikou (proč mi to heslo zase nefunguje !!)
Za práci s dětmi (teď musíš, Pepíčku, odpovídat paní učitelce a ne hrát hry nebo honit po stole autíčko...)
Za kontrolu a posílání domácích úkolů (sakra, co to je ta trojčlenka? Musím se zítra zeptat kolegů v práci, jestli jim to taky takhle vyšlo)
Za správné odpovědi při online hodinách (já vím, že se paní učitelka ptala naší Marušky, ale jí to trvá, než odpoví a já už to vím!!!)
DĚKUJEME :)