ONLINE VÝUKA
Informace pro žáky a rodiče - rozvrh a pravidla
02.04.2020
ZÁPIS DO 1. TŘÍDY
NOVĚ TAKÉ ELEKTRONICKY!!!

Elektronická přihláška zde.
Další možnosti, formuláře ke stažení, telefonická podpora
30.03.2020
Včelka výukový relaxační program nejen pro 1. stupeň zdarma na 6 týdnů
Vážení rodiče, milí žáci, mám možnost nabídnout výukový relaxační program Včelka. Kdo má zájem, napíše mi na školní email.

19.03.2020
vydávání potvrzení, vydávání učebních materiálů
Žáci, sledujte UčíTelka a Odpoledka
na České televizi (ČT 2, vysílání přes internet)
16.03.2020
Změny v provozu MŠ
MŠ zůstává UZAVŘENA
11.03.2020
Důležité informace pro rodiče
ZÁKLADNÍ ŠKOLA UZAVŘENA od 11. 3. 2020 do odvolání
10.03.2020

Pracujeme na usnadnění domácí výuky
22.03.2020 Mgr. Bc. Miroslava Melicharová   Tisk

Podpora pro rodiče

Vážení rodiče,
první (celý) týden nucených virových "prázdnin" potvrdil, že domácí výuka nebude jednoduchá a zcela jiné nároky než běžná výuka bude klást zejména na rodiče. Uvědomujeme si to a pracujeme na dalších možnostech, jak se ještě lépe propojit přímo s dětmi a sejmout z rodičů část zodpovědnosti. Někteří učitelé již žáky kontaktují a dávají jim instrukce, jak se spojit a komunikovat napřímo, další budou žáky kontaktovat na počátku týdne. Dolaďujeme technickou stránku věci, aby se spojení dařilo.

Naším cílem je, aby na rodičích zůstávalo pouze zajistit to, aby žák pracoval, nikoli zodpovědnost za výsledky nebo za vysvětlení látky.

Pokud žáci vypracovávají zadané úkoly, chci ujistit rodiče, že podle toho, jakou práci žák odevzdá, v žádném případě nehodnotíme Vás, rodiče. Naopak, pokud jsou v úkolu chyby, víme, že to jsou nedostatky, které žák potřebuje ještě doplnit a snažíme se mu ukázat cesty, jak s chybou pracovat.

Přejeme Vám hlavně zdraví a věříme, že se nám podaří společně s Vámi systém vyladit tak, aby výuka mohla dlouhodobě fungovat ke spokojenosti všech.