Návštěva místní knihovny
Vyhodnocení AJAXE pro třeťáky a druháčky - jsme na stránkách POLICIE ČR
Přijel tentokrát živý Ajax..... Ukázka výcviku psů pro celou školu
06.07.2018
Zvířecí den ve třetí třídě
Domácí mazlíčci
Vrátili jsme se z ozdravného pobytu
Penzion Krásná, Pěnčín
20.06.2018
Přijatí žáci
Výsledky zápisu do základní školy

Navštívili nás předškoláčci z MŠ Žitenice a z MŠ Třebušín
11.04.2018 Mgr. Iveta Šteiglová fotky Tisk
Název akce:Navštívili nás předškoláčci z MŠ Žitenice a z MŠ Třebušín
Termín konání:11.04.2018
Místo konání:ZŠ Ploskovice

Spolupráce s mateřskými školami

Ve dnech 10.4. a 11.4. nás navštívili předškoláčci spolu se svými paní učitelkami a paní ředitelkami z MŠ Žitenice a z MŠ Třebušín. Jsme moc rádi, že po březnové spolupráci i nadále pokračují další setkání žáků a mladších kamarádů tentokrát na naší školní půdě. Třeťáci a čtvrťáci a Honzík z páté si zahráli na průvodce a mladším žáčkům ukázali, jak to v takové škole chodí a nechali je nahlédnout do všech vyučovacích tříd a zákoutí. Ve 3. třídě si naši nejmenší vyzkoušeli lavice a posadili se do nich. A dokonce v nich vydrželi...Děvčata z 3. a 4. třídy si zahrála na paní učitelky a předvedla část výuky. Na chodbě se schovala písmenka a čekala, jestli je někdo objeví. A našel...Po zdolání učební výuky přišla odměna. Vybraní prvňáčci a druháčci z družiny zahráli svým malým kolegům krásné divadlo. Strávili jsme takto dvě příjemná dopoledne a doufáme, že se dětem u nás ve škole líbilo. Předškolákům, které čeká v nejbližší době zápis do 1. třídy, přejeme mnoho úspěchů.

Velice chválím naše žáky, kteří přispěli svou pomocí a reprezentací. A samozřejmě mé třeťáky za výzdobu třídy a tabule...