Návštěva místní knihovny
Přijel tentokrát živý Ajax..... Ukázka výcviku psů pro celou školu
06.07.2018
Přijatí žáci
Výsledky zápisu do základní školy

2. a 3. ročník
29.11.2017 Mgr. Iveta Šteiglová fotky Tisk
Název akce:2. a 3. ročník
Termín konání:29.11.2017
Místo konání:ZŠ Ploskovice

Zahájení Ajaxe

Druháčci a třeťáčci zahájili Ajaxe. Tento projekt je realizován za pomoci Policie České republiky. Žáci z druhé třídy se s tématem dnes seznamovali, žáci ze třetí třídy již věděli, do čeho jdou. Naskytly se nám nové zápisníky, které ještě neznáme a děti se zápalem začaly vyplňovat první stránky. Opět nás bude provádět policejní pes, dílčí úkoly jsou jasné: znát dopravní značky, situace v bezpečnostním provozu, nebezpečí šikany, prevence proti drogám, mezilidské vztahy, opatrnost, když jsem sám doma. Těší nás, že můžeme takto spolupracovat s Policií ČR, konkrétně s paní Kofrovou. Žáci ji již znají a tak s ní dokáží prodiskutovat kterékoliv téma .

Paní policistka jezdila celé období k nám do Třebušína, máme s ní výborné zkušenosti a těšíme se, že pokračujeme i v Ploskovicích.

Na konci roku nás opět čeká vyhodnocení a jako bonus nás přijede ohodnotit pravý živý policejní Ajax......

Těšíme se.