ONLINE VÝUKA
Informace pro žáky a rodiče - rozvrh a pravidla
02.04.2020
ZÁPIS DO 1. TŘÍDY
NOVĚ TAKÉ ELEKTRONICKY!!!

Elektronická přihláška zde.
Další možnosti, formuláře ke stažení, telefonická podpora
30.03.2020
Včelka výukový relaxační program nejen pro 1. stupeň zdarma na 6 týdnů
Vážení rodiče, milí žáci, mám možnost nabídnout výukový relaxační program Včelka. Kdo má zájem, napíše mi na školní email.

19.03.2020
vydávání potvrzení, vydávání učebních materiálů
Žáci, sledujte UčíTelka a Odpoledka
na České televizi (ČT 2, vysílání přes internet)
16.03.2020
Změny v provozu MŠ
MŠ zůstává UZAVŘENA
11.03.2020
Důležité informace pro rodiče
ZÁKLADNÍ ŠKOLA UZAVŘENA od 11. 3. 2020 do odvolání
10.03.2020

Důležité informace pro rodiče
10.03.2020 Mgr. Bc. Miroslava Melicharová   Tisk

ZÁKLADNÍ ŠKOLA UZAVŘENA od 11. 3. 2020 do odvolání

Vážení rodiče,

Vláda ČR vyhlásila dne 10.3.2020 uzavření základních a středních škol z důvodu ochrany před koronavirem. Od 11.3.2020 bude tedy Základní škola Ploskovice uzavřena do odvolání (prozatím nebylo stanoveno, dokdy toto opatření platí). Pro další informace sledujte informační weby (Ministerstvo školství, zdravotnictví, veřejnoprávní média apod.)

Toto opatření samozřejmě ovlivní výuku, proto je třeba, aby se žáci alespoň ve formě domácích úkolů věnovali učivu. Vyučující budou dávat na stránky školy práci. Žáci, rodiče, sledujte průběžně stránky školy, kam budou vyučující dávat zadání domácích úkolů a vše vypracujte podle pokynů.

Rodičům žáků mladších 10 let budeme na požádání vydávat potvrzení o uzavření školy, aby si mohli zajistit ošetřovné. (Domluvte se telefonicky, kdy si potvrzení vyzvednete.)

Pokud by rodiče potřebovali další informace nebo spolupráci, mohou též telefonicky kontaktovat školu, jsme tu a vyjdeme Vám vstříc (např. vyzvednout dítěti sešity, vytištěné materiály pro výuku, pokud nemáte doma tiskárnu apod.)

Žáky nabádáme, aby dodržovali velmi důsledně osobní hygienu (mytí rukou), nevystavovali se zbytečně nebezpečí nákazy (nebýt v kontaktu s lidmi, kteří mají obtíže; při kontaktu udržovat vzdálenost 2 m; nenavštěvovat akce, kde se shromažďuje více lidí - MZ zakázalo akce, kde je více než 100 lidí, zvažte svou účast i na akcích s menším počtem; nechoďte zbytečně do nákupních center apod.)

Informace o koronaviru sledujte zde:
Ministerstvo zdravotnictví ČR
Státní zdravotní ústav ČR
Krajská hygienická stanice Ústeckého kraje - doporučení
Kontakty na krajské hygienické stanice